CHKT s.r.o. • chlazení, klimatizace, topení

Partneři

Acond


Český výroce Acond. Nejširší nabídka klimatizací a tepelných čerpadel. 40 let zkušeností v oboru vytápění a vzduchotechniky.
Energeticky úsporná technika ohleduplná k životnímu prostředí.

Carrier

 

Carrier Corporation je lídrem v poskytování topení, ventilace, klimatizace a chlazení pro obytné, obchodní, průmyslové a dopravní aplikace a stravovací zařízení.

Daikin

 

Společnost Daikin Europe N.V. je předním světovým výrobcem a dodavatelem zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci (HVAC), včetně řešení zahrnujících tepelná čerpadla a chladicí agregáty.

Kermi

 

Kermi tepelná čerpadla, otopná tělesa, designové a koupelnové radiátory, podlahové vytápění nebo sprchové kabiny: Kermi je pro Vás v každém ohledu ten správný partner.

LG

 

Klimatizační jednotky LG pro obytné budovy: Bohatá paleta klimatizačních jednotek, které nabízejí více než jen vytvoření příjemné teploty. Popřemýšlejte o systému tepelného čerpadla Therma V od LG.

Nibe

 

Švédská firma NIBE ENERGY SYSTEMS. V nabídce NIBE jsou tepelná čerpadla všech typů z kvalitní nerezové oceli a efektivně pracují až do teploty -25 °C.

Toshiba

 

Klimatizační zařízení TOSHIBA patří ke špičce v oboru klimatizace. Tichý provoz, maximální účinnost a propracované systémy čištění a filtrace vzduchu. VRF systémy, resp. VRF systémy.

Schütz

 

Podlahové systémy vytápění od firmy Schütz. Systém suché montáže Schütz. Systém s výstupky Schütz. Systém desky Tacker Schütz. Rozdělovače a regulační technika Schütz.

Sinclair


Český výrobce Sinclair. Ať už potřebujete chladit či vytápět byt, hotel nebo třeba karavan, Sinclair má to správné řešení. Nahlédněte a vyberte si.

RÁDI VÁM PORADÍME

KONTAKTUJTE NÁS

Tato pole musí být vyplněné
Tato pole musí být vyplněné Nesprávný email
Tato pole musí být vyplněné
Tato pole musí být vyplněné
Tato pole musí být vyplněné
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Omlouváme se, ale Váš vzkaz nebyl odeslán. Zkuste to znovu