CHKT s.r.o. • chlazení, klimatizace, topení

Reference

Když jsem se rozhodoval které TČ a jakou firmu si pozvat na montáž, nechal jsem si udělat nejdříve několik nabídek.  Velký dojem, jak finanční tak osobní, na mě udělali pánové z firmy CHKT s.r.o. z Liberce, pan Řípa a pan Večeřa.  Veškerá jednání s nimi, od nabídky, realizaci až po dokončení montáží dvou TČ proběhlo velice rychle a bez nejmenších problémů. Na montáže jsou do detailu, naprosto profesionálně vybaveny veškerým nářadím a příslušnou technikou, i co se úklidu týká. Žádné velké povídání při práci, žádné vytahování a pomlouvání ostatních firem, oba pánové měli velice slušné a příjemné vystupování.  Jednoduše řečeno - jsou to fachmani a profíci každým coulem.  Tepelná čerpadla Acond po 1 měsíci provozu fungují naprosto skvěle a zatím velká spokojenost.  Doporučuji všem !!!!!!

 

Milan R.

Doporučuji. Hned při prvním jednání bylo vidět, že jsem se na doporučení českého výrobce obrátil na správnou firmu. Zpracování podkladů, nabídka i vlastní dodání a instalace proběhlo velmi rychle. S prací techniků při instalaci naprostá spokojenost.

 

Milan L.

Objednal jsem si od této firmy dodani a montáž tepelného čerpadla. Nejenže termín dodání a montáže byl rychlý ale i kvalita montáže výborná. Na práci montážníků bylo radost se dívat.

 

Pavel K.

Ochota, disponibilita, rychlost a kvalita. Široký akční radius. Na naší straně maximální spokojenost. DOPORUČUJEME!

 

Charita Nymburk

RÁDI VÁM PORADÍME

KONTAKTUJTE NÁS

Tato pole musí být vyplněné
Tato pole musí být vyplněné Nesprávný email
Tato pole musí být vyplněné
Tato pole musí být vyplněné
Tato pole musí být vyplněné
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Omlouváme se, ale Váš vzkaz nebyl odeslán. Zkuste to znovu