Odborná montáž

Více než 15 let se specializujeme na klimatizace a tepelná čerpadla a podlahové vytápění. Naši proškolení pracovníci provádí odbornou a komplexní montáž a uvedení do provozu. Montáž klimatizací provádíme „na klíč“. Objednejte si klimatizaci, tepelné čerpadlo, nebo teplovodní podlahové topení s montáží.

HVAC - (Heating, Ventilation and Air Conditioning) - topení, vzduchotechnika a klimatizace

S žádostí techniků HVAC o prokázání certifikace není absolutně nic špatného. Ve skutečnosti je to první věc, kterou byste měli udělat, když budete hledat zkušeného technika HVAC, který má sklon k problémům s vytápěním a chlazením. Měli byste také založit své rozhodnutí na tom, kolik let zkušeností má. Ověřený a profesionální technik HVAC vám poskytne písemné a podepsané údaje o službách, s nimiž vám bude poskytovat, a také o tom, kolik vám bude účtováno za poskytnuté služby. Pokud jsou peníze důležité, získání několika nabídek od několika různých techniků HVAC vám pomůže rychle zúžit seznam dostupných techniků.

Protože tendence k problémům s vytápěním a chlazením vyžaduje rozsáhlé množství znalostí a zkušeností, je nutné udělit licence nebo nějaký typ certifikace, proto se vždy zeptejte technika HVAC na jeho vzdělání. Měl by být rád, aby s vámi toto téma prodiskutoval a s největší pravděpodobností vám dobrovolně řekne o obdržených certifikátech a licencích. Pokud technik nemá licenci k provádění služeb, které poskytuje, neměl by být najat.

Pravidelný servis

Obecným vodítkem je najmout technika, který poskytuje vysoce kvalitní služby po dobu nejméně jednoho roku. Zkušenost, kterou má technik, lze rychle zjistit na základě jeho záznamů o licenci nebo osvědčení. Měli byste se také zeptat přátel a rodiny na jakéhokoli technika HVAC, který uvažujete o pronájmu. Budou vás moci informovat, zda byly jakékoli služby, které tato osoba poskytla, přijatelné či nikoli.

Vždy se ujistěte, že technik, který si najmete, napíše a podepíše podrobný popis služeb, které vám poskytne. Podrobnosti by měly zahrnovat datum zahájení a ukončení projektu, který bude dokončen, kolik vám bude účtováno, nároky na pojištění, které jsou vyplněny, a další. Ve Spojených státech je nejlepší spolupracovat s technikem HVAC, který je ochoten poskytnout vám kopii výpočtů „zatížení“; to je obzvláště důležité, pokud máte instalované topné a chladicí zařízení v nově vybudované konstrukci.

Neexistuje přesný počet nabídek, které byste měli získat od různých techniků HVAC, ale je důležité získat nabídky. Rychle zjistíte, že několik techniků může být ze seznamu možností vyloučeno z důvodu příliš vysokých nabídek. Jakmile získáte dostatek nabídek, abyste se mohli cítit pohodlně s výběrem technika, ujistěte se, že porovnáte nabídky s poskytovanými službami. Nejnižší nabídka neznamená vždy, že dostanete nejlepší nabídku. Kvalifikovaný technik HVAC vám poskytne přiměřenou cenovou nabídku, která kombinuje produkty a služby, které má poskytovat.

Montáž klimatizace
Montáž tepelného čerpadla
Montáž podlahového vytápění

CHKT s.r.o.

    • +420 776 848 884
      +420 776 284 848
  • Napište nám
    info@chkt.cz

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním údajů dle GDPR